مدیرعامل هواپیمایی آسمان:

۳ تا ۵ فروند هواپیما به ناوگان «آسمان» اضافه می‌شود

مدیرعامل هواپیمایی آسمان گفت که در نیمه نخست سال آینده بین سه تا پنج فروند هواپیمای دیگر به ناوگان این ایرلاین اضافه شود که به معنای اضافه شدن حداقل ۴۵۰ و حداکثر ۸۵۰ صندلی خواهد بود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، «حسن قاسمی» امروز (سه‌شنبه) در خاتمه جلسه مدیریت تاخیر پروازها و بهبود کیفیت و عملکرد شرکت آسمان و برنامه پروازهای نوروزی به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: با توجه به اینکه ایام نوروز امسال مصادف با ماه مبارک رمضان است، پیش بینی می‌شود که پروازی به صورت فوق العاده اضافه نشود، هر چند برای این کار از آمادگی لازم برخوردار هستیم و در تلاشیم کیفیت پروازهایمان را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: این ایرلاین اکنون هفت هواپیما سر خط دارد که تا پایان سال هشتمین هواپیما هم سرخط خواهد آمد که شامل یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۴۰، دو هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ و چهار فروند فوکر است. همچنین یک فروند بوئینگ ۷۳۷ دیگر تا پایان سال سرخط خواهد آمد.

قاسمی یادآور شد: تعداد هواپیماهای سرخط این ایرلاین تا شهریور ماه امسال فقط سه فروند بود که تا پایان سال به هشت فروند افزایش خواهد یافت.

وی خاطرنشان‌کرد: این مهم سبب شده تا تعداد صندلی‌های هواپیمایی آسمان برای خدمت رسانی به مردم در صنعت حمل و نقل هوایی به میزان زیادی افزایش یابد.

مدیرعامل هواپیمایی آسمان پیش‌بینی‌کرد: در نیمه نخست سال آینده بین سه تا پنج فروند هواپیمای دیگر به ناوگان این ایرلاین اضافه شود که به معنای اضافه شدن حداقل ۴۵۰ و حداکثر ۸۵۰ صندلی خواهد بود.

وی همچنین از برنامه‌ریزی برای افزایش پروازهای داخلی به مناطق کمتر توسعه یافته کشور در سال آینده خبر داد.

قاسمی خاطرنشان کرد: اکنون پروازهای خارجی این شرکت به مقاصد استانبول، نجف و تفلیس انجام می‌شود و سال آینده پروازها به مقاصد امارات، عمان و کویت را در دستور کار قرار خواهیم داد.