آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه کشوری در عمارت ناصرالدین میرزا

همزمان با ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان و با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از شش بازنشسته نمونه در سطح ملی تجلیل شد. این مراسم چهارشنبه شب (13مردادماه 1400) در عمارت ناصرالدین میرزا در تهران برگزار شد.

تجلیل از مفاخر فرهنگی صندوق بازنشستگی (دکتر منصوره اتحادیه)

 حمیدرضا حسینی مشاور فرهنگی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه سلسله دیدارهای مسئولان این صندوق با مفاخر فکری و فرهنگی به مناسبت هفته «خانواده و تکریم بازنشستگان»، با دکتر منصوره اتحادیه، پژوهشگر تاریخ و دانشیار بازنشسته دانشگاه تهران دیدار و گفت و گو کرد.

تجلیل از مفاخر فرهنگی صندوق بازنشستگی (عبدالجبار کاکائی)

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در راستای برنامه تجلیل از مفاخر فرهنگی این صندوق روز شنبه 9مردادماه 1400 با عبدالجبار کاکایی، شاعر و ترانه‌سرای مشهور کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

نخستین رالی گردشگری خانوادگی بازنشستگان استان تهران

نخستین رالی گردشگری خانوادگی بازنشستگان زیرپوشش صندوق بازنشستگی کشوری استان تهران به مناسبت شانزدهمین بزرگداشت «روزخانواده و تکریم بازنشستگان»، روز پنجشنبه ۷مردادماه ۱۴۰۰ مصادف با عید غدیر خم برگزار شد.

آغاز عملیات بارگیری نخستین محصول صادراتی پتروشیمی مسجدسلیمان

اولین محموله صادراتی صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان (وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری) طی مراسمی با حضور معاون نظارت و بازرسی تولیدی سازمان بازرسی کل کشور و تنها پس از دوماه از زمان بهره‌برداری از این مجتمع عظیم پتروشیمی به مقصد بازارهای بین‌المللی بارگیری و ارسال شد. (منبع تصاویر: خبرگزاری میزان)

افتتاح 3پروژه‌ی طرح «تحول دیجیتال در صندوق بازنشستگی کشوری»

سه پروژه کلیدی صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان «صندوق بازنشستگی و تحول دیجیتال» بعدازظهر امروز (سه شنبه 15تیرماه) با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق و تعدادی از بازنشستگان کشوری رونمایی و به بهره برداری رسید. «طرح توسعه مرکز داده صندوق بازنشستگی»، «تاسیس مرکز اسناد تاریخی و روایت‌خانه […]

جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات ریاست جمهوری

نرم افزار «صبااپ» صندوق بازنشستگی کشوری روز سه شنبه ۲۵خرداد ۱۴۰۰ در نشست شورای اجرایی فناوری اطلاعات که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، به عنوان یکی از پروژه ها و نرم‌افزارهای مهم دولت الکترونیک رونمایی شد. در این نشست دکتر اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز حضور داشت.

آیین تجلیل از بنگاه‌های اقتصادی برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

در همایش تجلیل از عملکرد بنگاه‌های اقتصادی برتر که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز دوشنبه سوم خرداد 1400 برگزار شد از شرکت های برتر صندوق در حوزه های «بهره وری و جهش تولید» قدردانی شد.

افتتاح مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان با دستور رئیس جمهور

مجتمع عظیم پتروشیمی مسجدسلیمان و طرح اوره آمونیاک این مجتمع صبح روز پنجشنبه 30اردیبهشت ماه 1400 با دستور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد. دکتر اکبر افتخاری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این آیین و در گزارشی از روند اجرای این پروژه مهم اقتصادی به رئیس جمهور، گفت: […]

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک3

عملیات اجرایی «نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک۳» عصر روز چهارشنبه 29اردیبهشت ماه 1400 با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیران عامل هلدینگ آتیه صبا و صبا انرژی، تعدادی از نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و دست اندرکاران این پروژه ملی آغاز شد. دکتر اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه این […]