آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه کشوری در عمارت ناصرالدین میرزا

همزمان با ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان و با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از شش بازنشسته نمونه در سطح ملی تجلیل شد. این مراسم چهارشنبه شب (13مردادماه 1400) در عمارت ناصرالدین میرزا در تهران برگزار شد.

ویدئو؛

روز خانواده و تکریم بازنشستگان گرامی باد

تجلیل از مفاخر فرهنگی صندوق بازنشستگی (دکتر منصوره اتحادیه)

 حمیدرضا حسینی مشاور فرهنگی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه سلسله دیدارهای مسئولان این صندوق با مفاخر فکری و فرهنگی به مناسبت هفته «خانواده و تکریم بازنشستگان»، با دکتر منصوره اتحادیه، پژوهشگر تاریخ و دانشیار بازنشسته دانشگاه تهران دیدار و گفت و گو کرد.

تجلیل از مفاخر فرهنگی صندوق بازنشستگی (عبدالجبار کاکائی)

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در راستای برنامه تجلیل از مفاخر فرهنگی این صندوق روز شنبه 9مردادماه 1400 با عبدالجبار کاکایی، شاعر و ترانه‌سرای مشهور کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

نخستین رالی گردشگری خانوادگی بازنشستگان استان تهران

نخستین رالی گردشگری خانوادگی بازنشستگان زیرپوشش صندوق بازنشستگی کشوری استان تهران به مناسبت شانزدهمین بزرگداشت «روزخانواده و تکریم بازنشستگان»، روز پنجشنبه ۷مردادماه ۱۴۰۰ مصادف با عید غدیر خم برگزار شد.

قسمت 47 رادیو صبا صدای بازنشستگان کشوری

 

قسمت 46 رادیو صبا صدای بازنشستگان کشوری

قسمت 45 رادیو صبا صدای بازنشستگان کشوری

 

آغاز عملیات بارگیری نخستین محصول صادراتی پتروشیمی مسجدسلیمان

اولین محموله صادراتی صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان (وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری) طی مراسمی با حضور معاون نظارت و بازرسی تولیدی سازمان بازرسی کل کشور و تنها پس از دوماه از زمان بهره‌برداری از این مجتمع عظیم پتروشیمی به مقصد بازارهای بین‌المللی بارگیری و ارسال شد. (منبع تصاویر: خبرگزاری میزان)

قسمت 44رادیو صبا صدای بازنشستگان کشوری