مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد:

۳۱ استان، میزبان بزرگترین رویداد ورزشی بازنشستگان کشوری

اردیبهشت ماه سال آینده، بزرگترین رویداد ورزشی بازنشستگان کشوری در شش رشته ورزشی در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام این خبر گفت: توجه به ورزش همگانی بازنشستگان نقش مهمی در کاهش فقر حرکتی و افزایش شادی و نشاط  بازنشستگان فرهیخته است که انجام آن موجب افزایش سلامتی وکاهش هزینه های درمانی خواهد شد.

تقی زاده، افزود: صندوق بازنشستگی کشوری برای اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط و در ادامه دو دوره برگزاری این رویداد ورزشی، ثبت نام سومین جشنواره را برای ذینفعان علاقه مند به ورزش از ۲۷ بهمن ماه جاری آغاز  می کند و علاقه مندان به حضور در این دوره می توانند صرفا به صورت اینترنتی برای ثبت نام به نشانی cspf.ir مراجعه کنند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، اظهار داشت: این جشنواره ورزشی در ۳۱ مرکز استان کشور از اردیبهشت ۹۸ در ۶ رشته ورزشی شنا، تیراندازی، شطرنج، دو نیمه استقامت، تنیس روی میز و دارت در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.

تقی زاده، برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی بازنشستگان، کوهنوردی، مسابقات دوچرخه سواری و آمادگی جسمانی و استفاده از ظرفیت کانون های بازنشستگی را از برنامه های فرهنگی اجتماعی صندوق برای سال ۹۸ دانست.

وی از بازنشستگان علاقه مند به حضور در سومین جشنواره ورزشی دعوت کرد: از تاریخ ۲۷ بهمن ۹۷ لغایت ۲۹ اسفند ۹۷ به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و با انتخاب رشته مورد نظر خود برای شرکت در مسابقات ورزشی استانی ثبت نام کنند.