Skip Navigation Linksصفحه اصلی / ورزشی
جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری


صندوق بازنشستگی کشوری گنجینه ای از سرمایه های انسانی است.سرمایه ای که با تشویق و برنامه ریزی مدون و مستمر می توان ((امیدبه زندگی))را در آن به منصه ظهور رساند .
توجه به این مهم و اهمیت ایجاد نشاط و تحرک و تشویق این عزیزان به انجام فعالیت های ورزشی روزانه و همچنین جلوگیری از فقر حرکتی در میان بازنشستگان ،انگیزه ای شد تا صندوق بازنشستگی کشوری با برنامه ریزی و همکاری بازنشستگان اقدام به برگزاری جشنواره ورزشی بازنشستگان در سراسر استانها نماید.
جشنواره ورزشی بازنشستگان در دو سطح استانی و ملی از سال 96 در دستور کار صندوق بازنشستگی قرار گرفت؛ در مرحله استانی برنامه ریزی شده است مردادماه هرسال جشنواره بطور همزمان در تهران و 30 مرکز استان برگزار گردد ؛بازنشستگان علاقمند جهت شرکت در جشنواره ورزشی استانی بازنشسستگان می توانند هرساله از ابتدای تیرماه با مراجعه به سایت صندوق ثبت نام نمایند .
مسابقات جشنواره ورزشی بازنشستگان در پنج رشته ورزشی تنیس روی میز،دارت،شطرنج،تیراندازی با تفنگ بادی و شنا و در دو گروه بانوان و آقایان برگزار می گردد.
مهمترین هدف صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری جشنواره ورزشی ((امید به زندگی))،((نشاط و تندرستی)) و ((نهادینه شدن فرهنگ ورزش همگانی))د ر میان بازنشستگان است و صندوق مصمم است تمامی اعضای این خانواده بزرگ( فرهیختگان و بازنشستگان) را بعنوان سفیران سلامت و نشاط درجامعه معرفی نماید تا الگویی برای جوانان این مرزو بوم باشد.


 
بازدید کل:1172776 - بازدید ماهانه :1143926 - بازدید هفتگی :262608
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir