Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
 
جزئیات سفرهای نوروزی بازنشستگان کشوری تشریح شد
با اعلام آغاز ثبت نام آنلاین تورهای سیاحتی و زیارتی صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای هفته جاری، سوالات و ابهامات زیادی از سوی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق مطرح شده که تلاش کردیم در گفتگو با مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران عامل شرکت پرشین گلف، ایرانگردی و جهانگردی و سفر کارت ملی تا حد ممکن به آن ها پاسخ دهیم.
کد خبر: 3332
تاریخ خبر: 1397/11/29
با اعلام آغاز ثبت نام آنلاین تورهای سیاحتی و زیارتی صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای هفته جاری، سوالات و ابهامات زیادی از سوی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق مطرح شده که تلاش کردیم در گفتگو با مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران عامل شرکت های پرشین گلف، ایرانگردی و جهانگردی و سفر کارت ملی تا حد ممکن به آن ها پاسخ دهیم.

تسهیلات 740 هزار تومانی برای سفر بازنشستگان
زهرا زاده غلام، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به همکاری شرکت های گردشگری برای فراهم کردن سفرهای نوروزی مناسب برای بازنشستگان این صندوق، گفت: با وجود اعلام خبر آغاز ثبت نام تورهای زیارتی و سیاحتی به صورت آنلاین، هنوز شرکت های تحت پوشش به طور کامل برنامه تورهای نوروز خود را در این سایت ثبت نکرده اند، اما بازنشستگان و موظفین عزیز می توانند برای استفاده از تورهای مورد نظر خود به سایت شرکت ایرانگردی و جهانگردی به نشانی www.ittic.com ، سایت خاتم تور مربوط به شرکت پرشین گلف به نشانی www.khatamtour.ir و همچنین سایت شرکت سفر کارت ملی به نشانی baztour.ir مراجعه کنند.

زاده غلام همچنین گفت: هر یک از بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری با یک نفر همراه در طول دوران بازنشستگی می توانند 3 بار از تسهیلات سفر استفاده کنند. این تسهیلات امسال برای یک بازنشسته و فرد همراه به 740 هزار تومان افزایش یافته که در زمان ثبت نام و خرید آنلاین این مبلغ از مجموع هزینه تور این عزیزان کسر می شود.

وی تصریح کرد: فروش ویژه نوروزی شرکت ایرانگردی و جهانگردی آغاز شده و برای شرکت پرشین گلف نیز تا ۵ اسفند ثبت نام آنلاین آن آغاز می شود.

زاده غلام گفت: برای اطلاع دقیق جهت رزرو تورهای نوروزی، بازنشستگان عزیز حتما با شماره های ارتباطی این دو شرکت به عنوان مجریان اصلی برپایی تورهای گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنند.

47 هتل ایرانگردی در خدمت سفرهای نوروزی بازنشستگان
مهرداد تاوتلی مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی نیز با اشاره به اجرای تورهای گردشگری نوروز توسط این شرکت گفت: با توجه به تأکید مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری، جناب آقای تقی زاده، برنامه مسافرت های نوروزی در قالب پکیج های ویژه برای رزرو آنلاین و در جهت رفاه حال بازنشستگان عزیز تحت پوشش، در سایت این شرکت به نشانی www.ittic.com قرار داده شده است.

وی گفت: بازنشستگان فرهیخته صندوق بازنشستگی کشوری می توانند جهت ارتباط و رزرو پکیج مسافرتی نوروز به سایت شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی مراجعه کنند یا از طریق شماره تلفن های دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی و همچنین سایت این دفتر رزرو آنلاین خود را انجام دهند.

تاوتلی ادامه داد: شماره تلفن های ۸۸۳۹۶۵۱۶، ۸۸۳۹۶۵۰۴، ۸۸۳۹۶۵۸۱، ۸۸۳۹۶۷۱۵، ۸۸۹۹۸۲۹۶، ۸۸۹۹۸۳۵۴، ۸۸۹۹۸۳۶۷ و ۸۸۹۹۸۳۶۴ برای تماس با دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی و همچنین سایت agency.ittic.com جهت رزرو آنلاین تور در نظر گرفته شده است که بازنشستگان عزیز در ساعات اداری می توانند با این شماره ها تماس بگیرند.

وی همچنین یادآور شد: بسته های مسافرتی ویژه نوروز، شامل 47 هتل ایرانگردی و جهانگردی در 23 استان کشور و همچنین تورهای مسافرتی به مقصدهای مختلف در سطح کشور است و ما تلاش کردیم تا برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری 50 درصد تخفیف در محل اقامت و 20 درصد تخفیف در خوراک در تمامی این هتل ها در نظر بگیریم.

سفرهای نوروزی خاتم تور؛ 5 اسفند ماه
بهبود خلیلی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت پرشین گلف نیز در این زمینه اظهار داشت: با آغاز طرح «در خانه نمانیم» توسط صندوق بازنشستگی کشوری، این شرکت افتخار دارد از سال 1386 به عنوان مجری ارائه خدمات گردشگری به بازنشستگان عزیز انجام وظیفه کند و از سال ۱۳۹۳ نیز این خدمات را به صورت آنلاین در اختیار این قشر فرهیخته و زحمتکش قرار دهد که این مهم در حال حاضر نیز ادامه داشته و تمام تلاش ما توسعه و ارتقای سیستم آنلاین خدمات رسانی به این عزیزان است.

وی افزود: این شرکت در 5 سال اخیر 290 هزار نفر از این عزیزان را به مقصدهای مختلف گردشگری اعزام کرده که 84 هزار نفر از این تعداد مربوط به سال جاری است.

خلیلی ادامه داد: نزدیک به 60 درصد سفرهای بازنشستگان و موظفین عزیز در طول سال به مقصد مشهد مقدس انجام می شود که در حال حاضر رایزنی با مراکز اقامتی در کل کشور به ویژه در شهر مشهد در حال انجام است که با قطعی شدن نتیجه آن، بخش تورهای نوروزی سایت خاتم تور به نشانی www.khatamtour.ir حداکثر تا تاریخ ۵ اسفند ماه تکمیل و برای انجام رزرو تورهای نوروزی آماده خواهد شد.

خلیلی ادامه داد: البته اطلاعات و نحوه رزرو برخی از مقاصد گردشگری در سطح کشور پیش از تاریخ ۵ اسفند بر روی سامانه خاتم تور تعبیه و در اختیار بازنشستگان قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: 60 هتل طرف قرارداد در سطح کشور در حال خدمت رسانی به بازنشستگان عزیز هستند که تلاش ما ارائه بهترین و بیشترین خدمت به بازنشستگان عزیز است.

خلیلی ادامه داد: علاوه بر تورهای موجود، تور آبدرمانی محلات نیز با حمایت صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان عزیز قابل استفاده بوده، که اطلاعات لازم در این خصوص نیز بر روی سایت خاتم تور قابل مشاهده است.

تورهای سیاحتی-زیارتی نوروز 98 شرکت سفر کارت ملی
سید مهدی خراسانی، سرپرست شرکت سفر کارت ملی متعلق به صندوق بازنشستگي كشوري و وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی نیز در سخنان کوتاهی اعلام کرد: این شرکت آمادگی دارد تا با افتخار، در فروردین ماه 98 با پکیج تورهای نوروزی خود پذیرای بازنشستگان ارجمند کشوری باشد.

وی گفت: بازنشستگان عزیز می توانند با مراجعه به سامانه رزور آنلاین تور به نشانی baztour.ir یا تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن 42643-021 داخلی 709 و 708 یا شماره تماس 3-88659360 جهت رزرو تورهای نوروزی اقدام کنند.
 
بازدید کل:118616908 - بازدید ماهانه :13170385 - بازدید هفتگی :2332001
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir