دعوت مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برای حضور پرشور بازنشستگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از عموم مردم به ویژه بازنشستگان کشوری دعوت کرد تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرشورتر از همیشه حضور یابند و امیدبخش نسل جوان کشور باشند.
متن دعوت جمشید تقی زاده به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
اِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ (احقاف، ۱۳)
در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شاهد آثار و برکات بزرگ این انقلاب مردمی در اقصی نقاط ایران اسلامی و حتی دستاوردهای بزرگ کشورمان در سطوح بین المللی هستیم. حرکتی که با بنیان‌گذاری امام خمینی (ره) به پشتیبانی ملت ایران آغاز شد و به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) ادامه یافته و نام ایران اسلامی را نه تنها در بین مسلمانان بلکه در میان همه مردم آزاده جهان به خوبی جلوه داده است.
در چهلمین سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند که دشمان قسم خورده ایران اسلامی به ویژه آمریکای جنایت کار چشم به حرکت مردم ما دوخته اند تا بزرگترین دستگاه های تبلیغاتی خود را بر علیه امید و عشق مردم کشورمان بسیج کنند، بر همه ما از مردم و مسوولان است که با حضور باشکوه و قدرتمند خود جواب کوبنده ای به استکبار جهانی و دشمنان مردم و انقلاب بدهیم.
حضور گرم و موثر بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که از جمله فرهیختگان و انسان های مثال زدنی در توسعه و رشد ایران اسلامی هستند و این کشور همواره مدیون مجاهدت ها و تلاش های این عزیزان است که در اوج جوانی و بالندگی، زندگی و وجود خود را وقف خدمت به میهن عزیزشان کرده اند، امروز نیز می تواند بیش از گذشته حکایت از همراهی و همدلی مردم با یکدیگر و با مسوولان باشد و الگوی راه جوانان کشور در عشق به کشور باشد.
اینجانب به سهم خود و به نمایندگی از یک میلیون ۴۰۰ هزار بازنشسته کشوری و در آستانه این روز بزرگ و تاریخی از یکایک مردم شریف، مؤمن و انقلابی به ویژه بازنشستگان، فرزندان و نوه های این عزیزان دعوت می‌کنم تا همه با هم، با هر گرایش و سلیقه‌ای برای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی، نمایش اقتدار ایران اسلامی و پاسخ کوبنده و دندان شکن به مستکبران عالم، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و حماسی داشته باشیم.