در مراسم تجدید میثاق مدیران و کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری با آرمان های امام خمینی (ره) مطرح شد:

پرداخت مرحله پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت مرحله پنجم وام ضروری بازنشستگان این صندوق در روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۷ خبر داد. 
جمشید تقی زاده در جریان تجدید میثاق مدیرعامل، مدیران و کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ ها و شرکت های تابعه این صندوق با آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر حضرت امام خمینی رحمه الله علیه با اعلام این خبر گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۷ تعداد ۳۳ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی نوبت پنجم به بازنشستگان کشوری پرداخت و به حساب آنها واریز می شود.
تقی زاده افزود: تاکنون و با احتساب این تعداد در مجموع ۱۶۵ هزار نفر از ۲۰۰ هزار نفر مرحله نخست، وام ۵ میلیون تومانی خود را دریافت کرده‌اند.
وی گفت: ثبت نام مرحله دوم برای ۲۰۰ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی باقیمانده نیز از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تا پایان بهمن ماه همچنان ادامه خواهد داشت.
تقی زاده یادآور شد: از ابتدای بهمن ماه تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر در سایت اینترنتی صندوق برای دریافت وام مرحله دوم ثبت نام کردند که در پایان و بر اساس امتیاز بندی مشخص، پرداخت وام به صورت نوبت بندی انجام خواهد شد.
تقی زاده اظهار داشت: پرداخت این وام بر اساس امتیازبندی عواملی چون کمترین تعداد وام دریافتی و کمترین حقوق دریافتی انجام می شود و در نیمه نخست سال ۹۸ پرداخت آن آغاز می شود.