سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری:

سومین دور مسابقات رالی بازنشستگان تیرماه امسال در تهران و ۶استان کشور برگزار می‌شود

سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری سومین دور مسابقات رالی گردشگری-خانوادگی بازنشستگان کشوری در هفت استان کشور، در تیرماه امسال خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، «مسعود خواست خدایی» گفت: در تیرماه امسال، فاز سوم رالی گردشگری خانوادگی ویژه بازنشستگان کشوری ویژه بزرگداشت دهه امامت و ولایت و پاسداشت ۲۵ ذی الحجه (روز خانواده و تکریم بازنشسته) در استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، خراسان شمالی، چهارمحال بختیاری، قم و یزد برگزار خواهد شد.

خواست خدایی یادآور شد: این مسابقات با هدف ارتقای فرآیندهای انگیزشی و ترویج فرهنگ گردشگری سلامت محور برای بازنشستگان و وظیفه بگیران زیرپوشش صندوق و با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در سطح استان های هدف برگزار می شود.

وی افزود: این رویداد فرهنگی ورزشی به هیچ وجه مسابقه سرعت نیست و به صورت «نقشه خوانی» و با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و شیوه نامه‌های بهداشتی انجام می‌شود.

به گفته خواست خدایی، در پایان مسابقات شرکت کنندگانی که در زمان مناسب و با کمترین تخلفات رانندگی مسیر را طی کنند، به عنوان برنده رالی معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است که علاقمندان می توانند جهت اطلاع از نحوه ثبت نام، روز برگزاری مسابقه و کسب آگاهی بیشتر با مدیریت استان‌های برگزار کننده این دوره از مسابقات تماس بگیرند.