استاندار گیلان:

کارخانه کفش ملی گیلان به زودی احیاء می‌شود

استاندار گیلان در جلسه شورای عالی اشتغال این استان که با حضور وبیناری ریاست جمهوری برگزار شد گفت: کارخانه کفش ملی گیلان به زودی احیاء می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از روابط عمومی مدیریت استان گیلان، «اسدالله عباسی» با اشاره به تلاش‌ها برای احیاء کارخانه کفش ملی در استان گفت: با وحدت و همدلی کارخانه کفش ملی گیلان، توسط صندوق بازنشستگی کشوری به‌زودی در استان احیاء خواهد شد.

عباسی تصریح کرد: یکی از تأکیدات دولت سیزدهم توجه به افزایش اشتغال در جامعه است و تمامی جلسات شورای عالی اشتغال بعد از سال‌ها در این دولت از سوی آیت‌الله رئیسی برگزار می‌شود.

استاندار گیلان از کاهش نرخ بیکاری در گیلان به نسبت میانگین کشوری خبر داد و تصریح کرد: نرخ بیکاری در گیلان  ۷.۹ درصد به نسبت میانگین کشور  ۹ دهم درصد کمتر است و این روند باید با جدیت تداوم داشته باشد.

عباسی یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم را احیای واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور دانست و بیان کرد: با وحدت و همدلی کارخانه کفش ملی گیلان توسط صندوق بازنشستگی کشوری به زودی در استان گیلان احیاء خواهد شد.