مدیر صندوق بازنشستگی استان بوشهر خبر داد:

ثبت‌ آثار هنرمندان، مفاخر و مشاهیر بازنشسته استان بوشهر در حوزه‌ دفاع مقدس

مدیر صندوق بازنشستگی استان بوشهر از ثبت‌ آثار هنرمندان، مفاخر و مشاهیر بازنشسته این استان در حوزه‌ دفاع مقدس خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از روابط عمومی مدیریت استان بوشهر، «داریوش کشتکار» در آیین تجلیل از ۵ بازنشسته رزمنده عملیات بیت المقدس که روز چهارشنبه سوم خردادماه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر عزیز برگزار شد، با تبریک این روز گفت: بازنشستگان تاریخ شفاهی کشورمان هستند.

وی تصریح کرد: به دستور مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری آثار هنرمندان، مفاخر و مشاهیر در حوزه‌ شعر و ادبیات و خاطرات دفاع مقدس در دو جلد کتاب‌ به چاپ خواهد رسید.

کشتکار از بازنشستگان کشوری استان بوشهر دعوت‌ کرد تا آثار خود را در این زمینه به مدیریت بازنشستگی استان ارائه کنند.

در جریان برگزاری این آیین، رزمندگان پیشکسوت نیز به بیان خاطرات روز آزادسازی خرمشهر و حضور خود در عملیات بیت المقدس پرداخته و یاد شهدای هم‌رزم خود را گرامی داشتند.

درپایان این نشست، «احمد موحد» مشاور استاندار بوشهر نیز در سخنانی تاکید کرد: بازنشستگان ایثارگر باید با اشاعه و نشر آثار دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و فداکاری را در جامعه گسترش‌ داده‌ و نسل‌ های بعدی را با این فرهنگ آشنا سازند.

وی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، بازنشستگان آیینه شاغلین هستند و همه‌ دستگاه‌های اجرایی استان باید بر اساس تاکید استاندار از بازنشستگان خود تجلیل کنند.