اطلاعیه؛

تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری تا ۱۲خردادماه

اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری تا ۱۲خرداد ماه خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری از ابتدای اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲اعلام شده بود که براساس این اطلاعیه، این مهلت تا پایان روز جمعه ۱۲خردادماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

این جشنواره به صورت استانی و در دو بخش «انفرادی» و «همگانی» برای بازنشستگان خانم و آقا برگزار می شود.

علاقه مندان در بخش «انفرادی» می توانند در یکی از رشته های «شطرنج، تنیس روی میز، دارت، تیراندازی با تفنگ بادی و شنا کرال سینه» ثبت نام کنند. در بخش «همگانی» نیز امکان ثبت نام در یکی از رشته های «دومیدانی (دو امدادی ۴۰۰ متر)، پتانک (پرتاب گوی فلزی) و فوتبال دستی» وجود دارد.

گفتنی است، مسابقات رشته های ورزشی «تنیس روی میز»، «دومیدانی امدادی ۴۰۰ متر» و «شنای کرال سینه» در ۲ رده سنی بالای ۶۵ سال و زیر ۶۵ سال برگزار خواهد شد.

قرار است، این رقابت ها از خرداد تا شهریورماه ۱۴۰۲ در سطح استان ها برگزار و نفرات نخست (بخش انفرادی) و تیم های اول (بخش گروهی) به مسابقات منطقه ای که شامل شش منطقه خواهد بود، اعزام شوند.

علاقه مندان برای ثبت نام اینترنتی می توانند به لینک زیر در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و به صورت کاملا رایگان ثبت نام کنند:

https://www.sabasrm.ir/sb-jashnvare-varzeshi