نماینده مردم ملایر در مجلس:

صندوق بازنشستگی کشوری پیشگام طرح مصوب مجلس درباره مبارزه با فساد است

نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری را فرصتی مغتنم و کار ارزشمندی برشمرد که به واسطه آن از ظرفیت مردم مسئول و مردم علاقه‌مند به کمک برای کم کردن فساد و خشکاندن ریشه‌های آن استفاده می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، حجت الاسلام «احد آزادیخواه»، با بیان اینکه به واسطه این سامانه شفافیت در شرکت ها، واحدهای تولیدی، کارخانه ها و موسسات زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری افزایش می یابد، آن را کاری بسیار ارزشمند دانست که به سلامت واحدهای تولیدی نیز کمک می کند.

او این سامانه را راهی برای اثبات اینکه مسئولان علاقه مند به خشکاندن ریشه فساد هستند به مردم و به مدیران ارشد نظام خواند و گفت: به این ترتیب اگر احیانا در یک شرکت یا یک واحد تولیدی مدیر ناکارآمدی وجود داشته باشد و سوء استفاده شود، این موضوع به دستگاه های نظارتی معرفی و موضوع پیگیری می شود.

نماینده مردم ملایر و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتقاد دارم صندوق بازنشستگی کشوری ابتکار عمل خوبی انجام داده است، افزود: صندوق بازنشستگی در موضوعی که ما اخیرا در مجلس تصویب کردیم، پیشقدم شده و امیدوارم در این عرصه موفق باشد.

گفتنی است در هفته اخیر کلیات طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد به تصویب نمایندگان مردم رسیده است.