به منظور اطلاع رسانی و شفافیت هرچه بیشتر صورت گرفت؛

راه اندازی سیستم پیامکی اعلام حواله پرداخت هزینه خسارت درمان بازنشستگان کشوری

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از راه اندازی سیستم ارسال پیامک “اعلام حواله پرداخت هزینه خسارت درمان بازنشستگان کشوری تحت پوشش این خدمت خبر داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، علی خدامی افزود: به منظور اطلاع رسانی پرداخت های صورت گرفته درباره حواله های طرح هزینه خسارت درمان بازنشستگان کشوری سیستم پیامکی راه اندازی و از امروز (چهارشنبه ۲۳شهریورماه) فعال شده است.

خدامی تصریح کرد: از این پس، پیش از واریز مبلغ حواله های هزینه درمانی بازنشستگان عزیز، پیامکی به تلفن همراه این عزیزان ارسال می شود تا اطلاعات مبلغ و شماره حواله هزینه کرد درمان را اطلاع رسانی کند.

وی افزود: بازنشستگان عزیز می توانند با استفاده از شماره حواله خود به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir بخش خدمات بیمه ای/ جبران هزینه خسارت درمان مراجعه و در صفحه مربوطه وارد لینک “مشاهده وضعیت حواله‌های هزینه های خسارت درمان” شوند و آخرین وضعیت حواله های درمانی خود را مشاهده کنند.

به گفته خدامی، مبلغ حواله هزینه خسارت درمانی اعلام شده در پیامکی که به بازنشستگان عزیز ارسال می شود، در همان روز به حساب شخص بازنشسته واریز خواهد شد.