مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا:

موکب علی بن موسی الرضا (ع) آماده پذیرایی از زائران حسینی شد

موکب علی بن موسی الرضا (ع) هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا از بیستم تا سی ام شهریورماه در خدمت زائران اربعین حسینی خواهد بود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا، حسن تاجیک مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در بازدید از موکب علی بن موسی الرضا(ع) این شرکت، گفت: با هدف تسهیل حضور پرشور زائرین در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا همراستا با صندوق بازنشستگی کشوری اقدام به برپایی موکب علی بن موسی الرضا(ع) به استعداد روزانه ۵٠٠ نفر اعم از اسکان و پذیرایی در سه وعده صبحانه، ناهار و شام نموده و ان شاالله از امروز (۲۰شهریورماه) در خدمت زوار محترم ابا عبدالله الحسین خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه شروع این پذیرایی و پذیرش زوار از امروز ٢٠ شهریور خواهدبود، خاطرنشان کرد: موکب شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا تا ٣٠ ام شهریور ماه سال جاری به خدمت رسانی به زائرین کربلای معلی اعم از بازنشستگان عزیز و سایر زائرین خواهد پرداخت.

تاجیک با اشاره به اینکه در برپایی موکب علی بن موسی الرضا(ع) شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا واقع در قصرشیرین، سه راهی مرز خسروی، از ظرفیت شرکت های تحت پوشش هلدینگ آتیه صبا نیز استفاده شده، افزود: علاوه بر این، برخی از شرکت های بزرگ زیرمجموعه هلدینگ آتیه صبا بطور جداگانه اقدام به ارایه خدمات به زائرین کرده اند.

وی همچنین از برگزاری برنامه های سخنرانی، اقامه نماز جماعت و سایر برنامه های فرهنگی شامل نوحه سرایی و مداحی در این موکب خبر داد.