طی مراسمی؛

برندگان مسابقات قرآنی بازنشستگان هرمزگان مشخص شدند

مراسم قرعه کشی مسابقه قرآنی بازنشستگان با حضور اعضای ستاد اقامه نماز در مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان برگزار شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان هرمزگان، در هشتمین روز از ایام الله دهه فجر مراسم قرعه کشی برای اهدای جوایز مسابقات قرآنی بازنشستگان استان هرمزگان با حضور محمدتقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان،علی خورگوئی رئیس کانون بازنشستگان کشوری و معصومه آشوری زاده مدیر اجرائی خانه های امید بندرعباس و اعضای کارگروه فرهنگی ، ستاد اقامه نماز و تعدادی از بازنشستگان انجام شد.

محمد تقی جلیلی بهابادی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه جشن چهل و سومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از همه بازنشستگان و فرهیختگان کشوری خواست هر چه پرشور تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کنند تا حمایت همه جانبه خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دشمنان و مستکبران عالم اعلام کنند.

مدیر صندوق بازنشستگی استان هرمزگان همچنین هدف از برگزاری مسابقات قرآنی را آشنایی بیشتر و انس با مفاهیم قرآن کریم عنوان کرد و افزود: این دوره از مسابقات قرآنی با همکاری ستاد اقامه نماز استان برگزار و با استقبال بسیار خوبی از سوی بازنشستگان استان و مخصوصا شهرستانهای استان مواجه شد که موجب دلگرمی همه عوامل برگزاری این رویداد فرهنگی است.

در ادامه این مراسم دیدگاه های مختلف در خصوص گسترش فرهنگ نماز، فرهنگ قرآنی و دینی و همچنین عمل به منویات مقام معظم رهبری و سفارش ریاست جمهوری اسلامی در خصوص کادر سازی بحث و بررسی شد.

در پایان مراسم از میان شرکت کنندگان در مسابقه فرهنگی قرآنی پنج نفر به قید قرعه انتخاب شدند و اسامی برندگان به شرح ذیل اعلام شد:
سرکار خانم کلثوم مالکی نژاد تختی از بندرعباس
سرکار خانم بتول جعفر پور از بندرلنگه
سرکار خانم عصمت انصاری نژاد مینابی از میناب
جناب آقای ابراهیم رحیمی از بستک
سرکار خانم لیلا ذاکری گهکانی از حاجی آباد.