با هدف بررسی مشکلات بازنشستگان ساکن در مناطق زلزله زده انجام شد؛

بازدید مدیر صندوق بازنشستگی هرمزگان از مناطق زلزله‌زده بخش فین

مدیرصندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان ازمناطق زلزله زده بخش فین بازدید کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان هرمزگان، محمدتقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان روز گذشته (جمعه) به اتفاق هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان وسایرمسئولین استانی ازمناطق زلزله زده بخش فین بازدید کردند.

محمد تقی جلیلی بهابادی ضمن بازدید از مناطق زلزله زده بخش فین با سهراب موثق بازنشسته آموزش و پرورش استان هرمزگان در بخش فین دیدار و گفتگو کرد.

جلیلی ضمن ابراز همدردی با بازنشستگان آسیب دیده از زلزله بخش فین، به بررسی میزان خسارات وارد شده به منازل و لوازم منزل ایشان پرداخت و اظهار کرد: انشاالله بخشی از خسارات وارد شده با پرداخت تسهیلات جبران خواهد شد.

در ادامه این بازدید مدیر صندوق بازنشستگی استان هرمزگان با گروه های جهادی مستقر هم دیدار کرد و ضمن عرض خسته نباشید، مشکلات مطرح شده را با ایشان مورد بررسی قرار داد.

گفتنی است شهر فین هرمزگان در شمال‌غربی در فاصله ۹۵ کیلومتری بندرعباس قرار دارد .دو زلزله به بزرگی ۶.۴ و ۶.۳ ریشتر بعداز ظهر روز یکشنبه ۲۳ آبان، بخش فین بندرعباس را لرزاند