ویژه بازنشستگان استان مرکزی برگزار می شود؛

آبدرمانی محلات میزبان دوباره «رالی بزرگ بازنشستگان کشوری»

اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در فراخوانی اعلام کرد: دومین رالی بزرگ بازنشستگان زیرپوشش این صندوق ویژه استان مرکزی به همراه خانواده  اول و دوم مهرماه امسال از شهر اراک به مقصد آبدرمانی محلات برگزار می‌شود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در این فراخوان آمده است: شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پرشین گلف در نظر دارد با همکاری صندوق بازنشستگی کشوری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران دومین دوره رالی گردشگری-خانوادگی ویژه بازنشستگان کشوری استان مرکزی و خانواده ایشان را برگزار کند.

در این فراخوان تاریخ برگزاری رالی خانوادگی اول و دوم مهرماه سال جاری (پنجشنبه و جمعه) اعلام شده و آمده است: این رالی در مسیر تعیین شده از شهر اراک به مقصد مجموعه آب درمانی محلات برگزار می‌شود و شرکت پرشین گلف به مدت یک شب در مجموعه آبدرمانی محلات میزبان و پذیرای شرکت کنندگان در این مسابقات خواهد بود.

براساس این گزارش، مهلت ثبت نام بازنشستگان ساکن در استان مرکزی برای شرکت در رالی بازنشستگان تا روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه است.

علاقمندان جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و کسب آگاهی بیشتر در این خصوص می توانند با شماره تلفن ۸۶۰۳۱۴۷۰، ۸۹۷۶۰ (داخلی ۵) با پیش شماره ۰۲۱ یا تلفن همراه ۰۹۱۹۴۸۲۱۳۳۹ تماس بگیرند.

با توجه به محدودیت پذیرش در این مسابقات، اولویت با بازنشستگانی است که زودتر ثبت نام کنند.

اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص «اعلام ساعت و محل شروع مسابقه رالی» نیز اعلام کرد: این موضوع متعاقباً اعلام می شود.

گفتنی است، این مسابقه به هیچ وجه مسابقه سرعت نبوده و بصورت «نقشه خوانی» و با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و همچنین شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.