26خردادماه 1400 انجام می شود؛

عرضه اولیه سهام گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری با نماد «ومدیر»

عرضه اولیه سهام شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ مالی) با نماد «ومدیر»، روز چهارشنبه ۲۶ خردادماه در بورس تهران انجام می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، براساس آگهی عرضه اولیه سهام شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری با نماد «ومدیر»، فردا (چهارشنبه ۲۶ خردادماه) تعداد یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون سهم معادل ۱۵درصد از سهام این شرکت به عنوان پانصد و هشتاد و چهارمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش «سرمایه گذاری ها» گروه «سایر واسطه گری های مالی» و طبقه «سایر واسطه‌گری‌های مالی طبقه بندی نشده در جای دیگر» در فهرست نرخ‌های بازار دوم و به شیوه ثبت سفارش برای کشف قیمت عرضه خواهد شد.

در این عرضه اولیه به هر کد معاملاتی حداکثر یک هزار سهم در دامنه قیمتی ۲هزار و ۸۰۰ ریال تا ۲هزار و ۹۹۰ ریال تعلق می‌گیرد.

گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشور، در سال ۹۳ تاسیس و در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

در حال حاضر ۸۲.۷۸درصد مالکیت سهام این شرکت به صندوق بازنشستگی کشوری، ۱۷.۱۷درصد به سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، ۰.۰۲۵ درصد به هر کدام از شرکت‌‌های سرمایه‌گذاری صبا جهاد و عمران و ساخت تراز پی ریز تعلق دارد.

گفتنی است، نشست معارفه گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری جهت معرفی برنامه های جاری و آتی و وضعیت مالی آن امروز (سه‌شنبه) راس ساعت ۱۷ به صورت برخط و زنده از طریق پلتفورم اسکای روم برگزار می شود. برای مشاهده این نشست کلیک کنید.