مدیر صندوق بازنشستگی هرمزگان:

هتل جهانگردی ظرفیت ارزشمند «میناب» در حوزه گردشگری است

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان در بازدید از هتل ایرانگردی جهانگردی میناب این هتل را یکی از ظرفیت های ارزشمند شهرستان در حوزه جذب گردشگر توصیف کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان هرمزگان، محمد تقی جلیلی بهابادی در جریان بازدید از هتل ایرانگردی و جهانگردی میناب گفت: وجود این هتل در کنار هنر صنایع دستی و جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان از ظرفیت های ارزشمند و مهم شهرستان میناب در حوزه گردشگری است که می تواند مقصد خوبی برای تورهای گردشگری به ویژه برای بازنشستگان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی باشد.

مدیر هتل ایرانگردی و جهانگردی میناب نیز با تاکید بر ضرورت بازسازی رستوران و بخش های دیگری از هتل گفت: اکنون هتل های ایرانگردی و جهانگردی برای بازنشستگان با تخفیف ۵۰درصد ارائه می شود.

نادری افزود: هتل جهانگردی میناب دارای ۲۰ باب اتاق سه تخته و رستورانی با گنجایش ۱۰۰ مسافر است.

شهرستان میناب، دومین شهرستان پرجمعیت و پر رونق استان هرمزگان است که دارای ۳ بخش و ۱۳ دهستان است. این شهرستان در سال ۱۳۳۴ به‌عنوان شهرستان مستقل ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان هرمزگان، میناب از جمله شهرهایی است که حاشیه‌ای پررونق‌تر از مرکز آن دارد؛طوری‌که فقط ۲۲درصد جمعیت این شهرستان در شهر میناب ساکن هستند. شغل بیشتر اهالی میناب صید ماهی و کشاورزی است. گویش مینابی بین گویش‌های لارستانی، بلوچی و بشاگردی در جنوب شرقی ایران است.

پنجشنبه بازار میناب، بازار میشی، ساحل کوهسنگ، خوره تیاب، بام میناب و سد میناب از جمله مناطق دیدنی نزدیک به هتل جهانگردی میناب هستند.