در مراسم روز ملی صادرات با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

“بازرگانی پگاه” و “ایران یاسا” صادرکنندگان ممتاز و نمونه کشور شدند

در بیست‌‍ وچهارمین مراسم روز ملی صادرات از میان 56صادرکننده برتر سال 1398 شرکت های بازرگانی پگاه و ایران یاسا به ترتیب صادرکننده ممتاز ملی و صادرکننده نمونه اعلام و با اهدای تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از اتاق بازرگانی ایران، در این مراسم که روز گذشته (22 دیماه) با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صمت و تعدادی از مسئولان ارشد اجرایی کشور و صادرکنندگان نمونه و ممتاز، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل اتاق ایران برگزار شد، از میان 56 صادرکننده برتر سال 98، شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران (پگاه) به عنوان صادرکننده ممتاز ملی و شرکت ایران یاسا تایر ورابر که هردو از شرکت های وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری هستند، به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

از میان 56 صادرکننده برتر، به یک شرکت مدال افتخار صادرات، به 8 شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و به 47 شرکت تندیس صادرکننده نمونه ملی اهدا شد. از بین منتخبان، 10 شرکت در حوزه صادرات صنایع غذایی، 7 شرکت در حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی و 39 شرکت در حوزه صادرات محصولات صنعتی و معدنی هستند.

یغمور قلی‌زاده – مدیرعامل شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران

ارسلان امتعلی – نائب ریس هیئت مدیره و مدیرعامل ایران یاسا