در مراسم روز ملی صادرات با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

“بازرگانی پگاه” و “ایران یاسا” صادرکنندگان ممتاز و نمونه کشور شدند

در بیست‌‍ وچهارمین مراسم روز ملی صادرات از میان ۵۶صادرکننده برتر سال ۱۳۹۸ شرکت های بازرگانی پگاه و ایران یاسا به ترتیب صادرکننده ممتاز ملی و صادرکننده نمونه اعلام و با اهدای تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از اتاق بازرگانی ایران، در این مراسم که روز گذشته (۲۲ دیماه) با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صمت و تعدادی از مسئولان ارشد اجرایی کشور و صادرکنندگان نمونه و ممتاز، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل اتاق ایران برگزار شد، از میان ۵۶ صادرکننده برتر سال ۹۸، شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران (پگاه) به عنوان صادرکننده ممتاز ملی و شرکت ایران یاسا تایر ورابر که هردو از شرکت های وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری هستند، به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

از میان ۵۶ صادرکننده برتر، به یک شرکت مدال افتخار صادرات، به ۸ شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و به ۴۷ شرکت تندیس صادرکننده نمونه ملی اهدا شد. از بین منتخبان، ۱۰ شرکت در حوزه صادرات صنایع غذایی، ۷ شرکت در حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی و ۳۹ شرکت در حوزه صادرات محصولات صنعتی و معدنی هستند.

یغمور قلی‌زاده – مدیرعامل شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران

ارسلان امتعلی – نائب ریس هیئت مدیره و مدیرعامل ایران یاسا