16897467
Skip Navigation Links   
1397/03/02 - حماسه سوم خرداد الگوی مناسبی برای خدمت به بازنشستگان است
مدیرعامل صندوق بازنشستگی با تبریک سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد در تاریخ این مرز و بوم یادآور حماسه سازی ها، رشادت ها و ایثارگری های قهرمانانی است که مخلصانه در دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های مقدس این خاک پاک در برابر دشمن ایستادگی کردند و در این راه از جان خود گذشتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، جمشید تقی زاده در جمع کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حماسه بزرگ سوم خرداد و ایثارگری های رزمندگان عزیزمان به عنوان تابلوی افتخاری در تاریخ این کشور به ثبت رسیده است و ما وظیفه داریم این حماسه سازی ها را حفظ و به نسل امروز انتقال دهیم.

وی افزود: سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر، این پیام را به ما می دهد که با روحیه انقلابی و جهادی و همچنین ایثارگری ها می توان برتمامی مشکلات و چالش ها غلبه کرد و امروز این محیط های کاری و اداری ما برای خدمت رسانی به مردم نیازمند چنین الگوهای ارزشمندی است.

تقی زاده ادامه داد: فضایل معنوی و ارزش های دفاع مقدس پشتوانه بزرگی برای ما در انجام کارهاست و باید با روحیه انقلابی و جهادی تلاش کنیم تصویر خوب و کارآمدی از مجموعه کاری مان ارایه دهیم که حاصل آن منجر به رضایت مردم و جامعه بازنشستگان شود.

وی با اشاره به سه پیام مهم حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر، گفت: اولین پیام «روحیه انقلابی و ایثارگری» در میان مردم و رزمندگان بود و امروز نیز ما باید روحیه انقلابی و ایثارگری داشته باشیم. اگر در زمان جنگ وظیفه ما دفاع از کشور بود، امروز وظیفه همه ما دفاع از بازنشستگان عزیز و صندوق بازنشستگی کشوری و ارائه خدمات صادقانه و خالصانه همکاران ما در صندوق با تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت بازنشستگان است.

تقی زاده گفت: امروز همه ما در صندوق بازنشستگی کشوری مسوول هستیم تا به عنوان کارگزاری که کارفرمای او بازنشستگان عزیز است، باید با روی گشاده و صادقانه خدمت کنیم و از اموال و دارایی بازنشستگان که در اختیار ما قرار گرفته است، به خوبی حراست کنیم.

تقی زاده تصریح کرد: «حسن تعاون، همکاری و مشارکت حداکثری» دومین پیام حماسه سوم خرداد است. همبستگی و وحدت خودجوش مردم و رزمندگان اسلام در آن زمان سبب آزادی خرمشهر و ناکامی دشمنان شد و تداوم همین روحیه، مشکلات و مسائل قشر بازنشستگان را حل خواهد کرد.

وی ادامه داد: سومین پیام آزادی خرمشهر، «حس اخوت و نوع دوستی» است. ارتباط فرماندهان، رزمندگان و مردم به آزادی خرمشهر انجامید و امروز ارتباط مدیران، کارکنان و بازنشستگان سبب حل مسائل و معضلات پیش رو می شود و من هم انتظار دارم با تکیه بر همین روحیه و درک پیام های آزادی خرمشهر، کارها پیش رفته و موفقیت مجموعه در معرض دید همگان قرار گیرد و در نهایت به خلق حماسه دیگر منجر شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، با تاکید بر اینکه برای بازنشستگان تحت پوشش برنامه های ویژه ای در حوزه های مختلف در حال برنامه ریزی است، گفت: بازنشستگان به برنامه ها و طرح های جدیدی نیاز دارند و تلاش همه مجموعه صندوق در یک کار مشارکتی و گروهی با حمایت هیات مدیره، رسیدن به همین نقطه است. در حوزه معیشت، بیمه و درمان، رفاهی و فرهنگی، گردشگری و ... کارهای جدیدی می توان انجام داد و ما قطعا به کمک همه همکاران می توانیم به اهداف تعیین شده در جهت افزایش رضایت بازنشستگان دست یابیم.

تقی زاده با تاکید بر لزوم افزایش مشارکت کارکنان در برنامه ها و سیاست های صندوق بازنشستگی کشوری و در جهت بهبود شرایط معیشت و زندگی بازنشستگان، گفت: کارکنان از طریق صندوق ارتباط مستقیم با مدیرعامل و همچنین نظام پیشنهادات می توانند نظرات و ایده های ارزشمند خود را هم درباره بهبود عملکرد صندوق و هم بهبود شرایط بازنشستگان ارائه کنند.

وی تصریح کرد: با همکاری همه همکاران و مدیران مجموعه صندوق می توانیم ساختار ضد فساد در صندوق و هلدینگ ها و شرکت های تابعه ایجاد کنیم. به همین منظور کمیته ای با هماهنگی هیات مدیره صندوق به عنوان صیانت تشکیل شده تا وظیفه حراست از اموال و سرمایه های بازنشستگان که حق الناس بوده را برعهده بگیرد.

تقی زاده تاکید کرد: برنامه های خوبی در حوزه اداری و سازمانی صندوق، بخش بین الملل و بخش بازنشستگان تعریف شده و امیدواریم با همکاری و همدلی هم بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co.